Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Beyoğlu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Şirket Kuruluşu Hizmetleri

Beyoğlu serbest muhasebeci mali müşavir olarak hizmet vermekteyiz.

Vergi levhası çıkartmak isteyen girişimcilere pratik çözümler sunarak şirket kuruluşu aşamasında maliyetlerini düşük tutmayı amaçlıyoruz.

Beyoğlu merkez ve çevre bölgelerinde mali müşavirlik ve firma kurma alanında hizmet veriyor, vergi mükelleflerinin defterlerini tutuyoruz.  Beyoğlu ‘da şirket kurmak isteyen girişimcilere ve serbest muhasebeci mali müşavir – smmm arayışında olan vergi mükelleflerine isterlerse kendi işyeri adreslerinde de hizmet verebiliyoruz.

Beyoğlu bölgesinde şirket kuruluşu öncesinde ve sonrasında; maliyet analizi, iş akışı ve süreci, defter tutma, personel çalıştırmaya bağlı olarak bordro ve raporlama işlemlerini takip ediyoruz.

Hakkımızda

İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası

Mükelleflerimizin iş akışı sırasında karşılaşacağı sorunları çözüme ulaştıracak doğru bilgiyi en kısa sürede elde etmelerini sağlamak ve sunduğumuz hizmetleri kurumsal düzeyde verebilmek amacıyla faaliyetlerimize 2013 yılında İstanbul’da başladık. Muhasebe büromuz İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası üyesidir.

Hizmetlerimiz

Genel kabul görmüş muhasebe standartlarına uygun, ilgili mevzuat hükümleri gereğince muhasebe defterlerinin tutulması ve raporlaması, mali tabloların, beyannamelerin ve diğer belgelerin düzenlenmesi, sabit kıymet kayıtlarının tutulması, sayımı ve raporlanması, küçük ve orta ölçekli işletmelerin şirket bünyelerine muhasebe alt yapısının oluşturulması, firma personelinin güncel mevzuat ve muhasebe uygulamaları konusunda eğitimiyle sizlere hizmet vermekteyiz.

Beyoğlu Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

İstanbul Beyoğlu bölgesine şirket kuruluşu ve serbest muhasebeci mali müşavirlik hizmeti veriyoruz.

Muhasebe defterlerinin tutulması konusunda sürekli hizmet prensibiyle hareket ediyoruz.

Sorularınız için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

 

Bunları Biliyor musunuz?

Bir işyerinde SSK’lı çalışırken kendi şirketinizi kurabilirsiniz. Böylece bağkur primi de ödemenize gerek kalmadığı için daha avantajlı olursunuz.

Hemen aynı gün vergi levhası çıkarmanız mümkün. Minimum masraf ile bir günde kurabileceğiniz şahıs şirketinizi yine bir günde kapatabilirsiniz.

 

Mimaroba Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

 

Şahıs şirketiniz (şahıs işletmesi) ile farklı alanlarda birden fazla iş yapabilirsiniz.

2018 yılında en düşük maliyet ile vergi levhası çıkartmak için şahıs şirketi (şahıs işletmesi) kurabilirsiniz.

Şahıs şirketinizi kurarken sadece işyeri kira sözleşmeniz ya da tapunuz yeterli oluyor. Eğer işyeri adresiniz ikamet ettiğiniz eviniz (home office) olacak ise, yine güncel tarihli kira sözleşmesi ya da tapu fotokopiniz yeterli oluyor.

Şahıs şirketinin faaliyet alanını sadece bir dilekçe ile değiştirebilirsiniz.

Faaliyetiniz uygun görüldüğü takdirde KOSGEB desteklerinden faydalanabilirsiniz.

 

Şirket Kuruluşu

Şirket Kuruluşu İletişim Formu


   

  0 cevaplar

  YORUM!

  Bu konuda yazmak ister misiniz?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir